۵ آذر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۳

بیتا فرهی درگذشت + علت فوت

بیتا فرهی از بازیگران سینما و تلویزیون که بازی در فیلم های هامون، لامینور، ولایت عشق و سرزمین مادری را در کارنامه هنری خود دارد امروز شنبه 4 آذر ماه 1402 دار فانی را وداع گفت.

بیتا فرهی درگذشت؛ مهشید هامون به خسرو شکیبایی پیوست

بیتا فرهی بازیگر زن معروف ایرانی، که با ایفای نقش مهشید در فیلم هامون تبدیل به ستاره شد و به شهرت رسید، دار فانی را وداع گفت و نام خود را در لیست بازیگران تازه فوت شده، ثبت کرد. سایت این اتفاق تلخ را به خانواده بیتا فرهی و جامعه هنری تسلیت میگوید.

بیتا فرهی

علت فوت بیتا فرهی

بیتا فرهی مدتی قبل بدلیل عارضه ریوی و قلبی در بیمارستان بستری شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که در نهایت متأسفانه ساعاتی پیش، بر اثر بیماری قلبی و مشکل ریوی در بیمارستان دی تهران، دار فانی را وداع گفت.

مختصر بیوگرافی بیتا فرهی

بیتا فرهی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 1 فروردین سال 1337 در تهران بود، او در سال 1359 از رشته هنر از مدرسه هنر جان پاورس آمریکا فارغ‌التحصیل شده و در 31 سالگی برای اولین بار با بازی در فیلم “هامون” جلوی دوربین رفته است. بیتا فرهی صاحب دختری به اسم مهسا قریشی است. این هنرمند به دلیل عارضه ریوی و قلبی در چهارم آذرماه 1402 درگذشت.

بیتا فرهی در فیلم هامون

بیتا فرهی و خسرو شکیبایی در فیلم هامون ساخته داریوش مهرجویی

فیلم های بیتا فرهی

زنده یاد بیتا فرهی در آثاری چون لامینور، موافقت اصولی،سرزمین کهن، ولایت عشق، از یادها رفته،طلسم شدگان، سرزمین سبز،جزیره، رقص روی شیشه، هامون، خون بازی، کیمیا،در انتظار معجزه و…بازی کرده است.

بیتا فرهی ، مهشید هامون درگذشت + علت فوت

ardabil-sci.ir

مطالب مرتبط