۶ بهمن ۱۴۰۲ ۱۴:۲۹

بیوگرافی عیسی آل کثیر مهاجم جدید پرسپولیس + عکس های عیسی آل کثیر

 

بیوگرافی عیسی آل کثیر + عکس های عیسی آل کثیر

عیسی آل کثیر مهاجم سپاهان به تازگی با خبرهای تغییر تیم و امضای قرار داد جدید در صدر خبرها گرفته است.

عیسی آل کثیر اهل کجاست؟

عیسی آل‌کثیرمهاجم سپاهان که به تازگی در برنامه جام آرزوها خبرازعقد قراردادش با تیم پرسپولیس را داد، در صدر اخبار قرار گرفته و سوژه رسانه ها شده است اما مهاجم جدید تیم پرسپولیس اهل کجاست؟

عیسی آل کثیر

اگر اهل دنبال کردن فوتبال نباشید، باشنیدن نام عیسی آل کثیر(عیسی آل کثیر به انگلیسی:Issa Alekasir — Isa al Kathir ) ممکن است گمان کنید که فوتبالیستی خارجی و احتمالا عرب است اما عیسی آل کثیر بازیکن سرشناس و جوان فوتبال کشورمان متولد ۱۸ بهمن ماه سال ۱۳۶۸ و اهل شهر میانرود دزفول است.

عیسی آل کثیر

بیوگرافی عیسی آل کثیر عکس از حسین اسدی

زبان مادری عیسی آل کثیر

بیشتر مردم دزفول فارسی را با گویش دزفولی سخن می‌گویند و اقلیت این شهر هم به لری و عربی صحبت می‌کنند. زبان مادری عیسی آل کثیر، عربی است و این فوتبالیست در یک برنامه تلویزیونی با مادرش عربی صحبت نمود. گویش عربی خوزستان جزو گویش‌های عراقی-خلیجی محسوب می‌شود.

مهدی عبدی وحید امیری

عیسی آل کثیر در کنار مهدی عبدی وحید امیری عکس از سهیل سعادتمندی

عیسی آل کثیر و همسرش ؟

عیسی آل کثیر ازدواج نکرده و مجرد است و اخباری که درباره ازدواج عیسی آل کثیر و همسرش در فضای مجازی منتشر شده، شیطنت رسانه ای بوده و شایعه می باشند.

زندگینامه عیسی آل کثیر

 عیسی آل کثیر بازیکن پرسپولیس عکس از حمید غلامی

گل قیچی برگردون عیسی آل کثیر به سپاهان

عیسی آل کثیر در تیم های استقلال اهواز، پیکان، البدر بندر کنگ، آلومینیوم هرمزگان، نفت تهران، پیکان، صنعت نفت آبادان، پرسپولیس و…بازی کرده و حدود ۶۸ گل را به ثمر رسانده است که گل قیچی برگردون عیسی آل کثیر به سپاهان یکی از بهترین گل های این بازیکن فوتبال محسوب می شود.

علیرضا بیرانوند

عیسی آل کثیر در کنار علیرضا بیرانوند عکس از حمید غلامی

نسبت علی و عیسی آل کثیر

علی آل کثیر بازیکن فوتبال متولد ‎۵ خرداد ۱۳۶۹ است که در پست مهاجم بازی می‌کند. علی آل‌کثیر با عیسی آل‌کثیر نسبت فامیلی دارد و پسر عموی اوست.

منبع : نمناک

بیوگرافی عیسی آل کثیر + عکس های عیسی آل کثیر

ardabil-sci.ir

مطالب مرتبط