۷ دی ۱۴۰۲ ۲۱:۵۸

بیوگرافی و عکس جدید نیوشا ضیغمی و دخترش

 

تیپ جدید نیوشا ضیغمی و دخترش در کنسرت

استایل نیوشا ضیغمی و دخترش در کنسرت علیرضا طلیسچی و ویدئویی از همخوانی نیوشا ضیغمی و دخترش با علیرضا طلیسچی در این کنسرت شاد را ببینید.

استایل نیوشا ضیغمی و دخترش در کنسرت علیرضا طلیسچی

عکسی از نیوشا ضیغمی بازیگر نقش نرگس در اخراجی ها همراه با دختر زیبایش لنا در کنسرت علیرضا طلیسچی منتشر شده که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. درادامه جدیدترین عکس نیوشا ضیغمی و دخترش را در کنسرت خواننده معروف می بینید.

علیرضا طلیسچی خواننده سرشناس این روزها در کنسرتش به دعوت از بازیگران سینما و تلویزیون می پردازد، نیوشا ضیغمی بازیگرپرحاشیه سریال در چشم باد یکی از سلبریتی هایی بود که با دعوت علیرضا طلیسچی در کنسرت آقای خواننده همراه با دختر 5 ساله اش شرکت کرد، شباهت مادر و دختری در این کنسرت سوژه رسانه ها شد.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی و دخترش در کنسرت علیرضا طلیسچی

(ویدئو) همخوانی نیوشا ضیغمی و دخترش با علیرضا طلیسچی در کنسرت 

 

 

مختصر بیوگرافی نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی بازیگر، تهیه کننده و مدل متولد 18 تیر 1359 در تهران است. نیوشا ضیغمی یک دختر به نام لنا دارد که در اواخر اردیبهشت سال 1397 به دنیا آمده است. پدر نیوشا مرحوم محسن ضیغمی دبیر بازنشسته و مادرش فهیمه رستم پور کارمند بازنشسته است که تجربه بازی در فیلم سینمایی چارسو را نیز دارد. روشا ضیغمی تنها خواهر نیوشاست و در فیلم چارسو و سریال ماتادور حضور داشته است.

او در فیلم و سریال هایی چون بی نشان، چشم باد، رالی ایرانی 2، راستش را بگو، شوریده، پارک وی، اخراجی ها، ایران برگر، هشتگ، خوب بد جلف، زنها فرشته اند و… ایفای نقش نموده است.

تیپ جدید نیوشا ضیغمی و دخترش در کنسرت

ardabil-sci.ir

مطالب مرتبط