۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۹:۴۷

نمونه هایی از رنگ موی جدید در سال ۲۰۲۴

 

نمونه هایی از رنگ موی جدید در سال جدید

با گشت و گذار در این مطلب، اطلاعات جدیدی درباره رنگ‌های موی جذاب و متنوعی که در فصل آینده مورد انتظار است، به دست خواهید آورد.

این ۱۲ رنگ موی جسورانه زمستانی ۲۰۲۴ برای هماهنگی با تمام لباس های تعطیلات شما مناسب است و روحیه امسال شما را به ارمغان می آورد. بنابراین اگر اخیراً می خواهید ظاهر خود را تغییر دهید، تعطیلات بهترین زمان برای تغییر اوضاع برای سال جدید است، بنابراین این را به عنوان نشانه خود در نظر بگیرید تا آن را دنبال کنید!

 

جدیدترین مدل رنگ موهای سال ۲۰۲۴

 

زنجفیلی

احتمالاً نام Cowgirl Copper را شنیده اید، اما این رنگ جدید قرمز را به سطح بالاتری می برد. زنجفیلی بهترین رنگ برای این فصل تعطیلات برای خودنمایی در هر مهمانی تعطیلات است. این ترکیب عالی از قرمز و قهوه ای است و رنگ موی It Girl در زمستان امسال خواهد بود!

 

رنگ موی سال 2024

رنگ موی زنجفیلی

 

آبی یخی

زمستان بهترین زمان برای تغییر به این رنگ آبی یخی زرق و برق است. اگر می‌خواهید با هوای برفی هماهنگ شوید، این آبی یخی رنگی سرد و منحصربه‌فرد است تا ظاهر شما را جذاب کند.

 

معرفی جدیدترین مدل رنگ موهای سال 2024

رنگ موی جدید آبی یخی

 

قهوه ای شکلاتی

اگر به دنبال تیره شدن هستید، این سایه قهوه ای گرم عالی است! قهوه ای گرم کلاسیک بهترین رنگ برای افرادی است که رنگ موی زیادی دارند. دستیابی به آن نیز آسان است، بنابراین اگر چیزی گرم می خواهید که آسیب زیادی به موهای شما وارد نکند، این رنگ مناسب شماست.

 

جدیدترین رنگ مو سال 2024

رنگ موی جدید قهوه ای شکلاتی

 

قرمز روشن

قرمز رنگ فصل تعطیلات است و اگر می خواهید در دسامبر امسال متمایز شوید، رنگ قرمز روشن بهترین راه است. این سایه را انتخاب کنید که خیلی روشن نیست اما خیلی تیره نیست – فقط یک سایه قرمز عالی برای تعطیلات. این رنگ فقط کریسمس را فریاد می‌زند، بنابراین این زمان مناسبی از سال برای همراهی با این سایه پررنگ است.

 

جدیدترین رنگ مو سال 2024

رنگ موی جدید قرمز روشن

 

شرابی

اگر می خواهید در تمام مهمانی های تعطیلات خود روحیه بگیرید، این رنگ موی شرابی مطمئناً به شما کمک می کند! این یک سایه کلاسیک بورگوندی را به سطح بعدی می برد. با یک ریشه طبیعی قهوه ای یا جت سیاه شروع کنید و با این قرمز تیره مخلوط کنید تا سایه شرابی عالی ایجاد کنید.

 

جدیدترین رنگ مو سال 2024

رنگ موی جدید شرابی

 

بلوند متالیک

وقتی به زمستان فکر می کنید ممکن است فکر کنید گرمتر و تاریک تر شدن حرکتی است، اما سبک تر شدن سبک امسال خواهد بود. بلوند متالیک به اندازه کافی روشن است که با برف زمستانی امسال مطابقت داشته باشد و با سایه های تیره در کمد لباس زمستانی شما عالی به نظر می رسد.

 

جدیدترین رنگ مو سال 2024

رنگ موی جدید بلوند متالیک 

شامپاینی

اگر می‌خواهید سبک‌تر شوید، اما همچنان آن حس گرم را می‌خواهید، یک بلوند شامپاینی عالی است! کمی سردتر از بلوند عسلی است، اما هنوز آن احساس گرمای تعطیلات را دارد. اگر رنگ‌های خنثی و کرم‌ها رنگ‌های زمستانی در کمد لباس شما هستند، این رنگ مو برای ظاهر زمستانی روشن کاملاً هماهنگ خواهد بود!

 

جدیدترین رنگ مو سال 2024

رنگ موی شامپاینی

 

مشکی تیره

شما هرگز نمی توانید با یک رنگ کلاسیک اشتباه کنید و مشکی تیره رنگ مناسبی برای زمستان است. مشکی تیره همیشه شیک است و با هر لباسی عالی به نظر می رسد. این یک رنگ جاودانه است و در تمام طول سال ظاهر می شود.

 

جدیدترین رنگ مو سال 2024

رنگ موی مشکی تیره

 

سبز زمرد محو شده

قرمز رنگ سنتی تعطیلات است، بنابراین اگر رنگ موی تعطیلات می‌خواهید اما کمی منحصر به فردتر می‌خواهید، سبز زمردی محو شده برای شما مناسب است. این رنگ با پایه جت بلک شروع می شود و به رنگ سبز زیبا محو می شود. اگر چیزی کمی جسورتر می‌خواهید، به سراغ رنگ سبز زمردی بروید.

 

جدیدترین رنگ مو سال 2024

رنگ موی سبز زمردی

 

هایلایت قرمز

قرمز قطعاً رنگی بوده است که همه در سال گذشته به آن تغییر داده اند، بنابراین اگر هنوز به این روند نرفته اید، یک مکان عالی برای شروع این رنگ قرمز-قهوه ای فوق العاده است! این سایه گرم مناسب برای زمستان است، و اگر در مورد رنگ قرمز بودن مردد بودید، این رنگ به شما کمک می‌کند تا آن گرما را بدون ادامه دادن تمام مسیر اضافه کنید!

 

جدیدترین رنگ مو سال 2024

رنگ موی هایلایت قرمز

 

سیاه پرکلاغی

اگر می‌خواهید موهای سیاه و سفید را ترکیب کنید، آبی-مشکی بهترین راه است. اگر می خواهید سایه زمستانی تیره با نورهای کم نور سرد داشته باشید، عالی است. اگر واقعاً می خواهید در این زمستان درخشش داشته باشید، به موهای خود براق اضافه کنید!

 

جدیدترین رنگ مو سال 2024

رنگ موی جدید مشکی پرکلاغی

 

برجسته کاراملی

این یک حرکت عالی برای همه سبزه ها در این زمستان است! اگر می خواهید همه چیز را تغییر دهید اما نمی خواهید موهای تیره خود را به طور کامل رنگ کنید، اضافه کردن برخی از هایلایت های کاراملی بهترین حرکت برای ماه های سردتر است.

 

جذاب ترین رنگ موهای سال 2024

رنگ موی جدید کاراملی

 

اکستنشن تینسل

و در آخر، ترفند مورد علاقه من برای تند کردن هر رنگ مو، افزودن اکستنشن است. این کیت خودتان با قیمت ۱۰ دلار در آمازون موجود است. نقره ای را برای رنگ های روشن و طلایی را برای رنگ های گرم انتخاب کنید تا به روح تعطیلات برسید و به معنای واقعی کلمه در زمستان امسال بدرخشید!

 

رنگ موی سال 2024

اکستنشن های رنگی

 

منبع : بیتوته

نمونه هایی از رنگ موی جدید در سال ۲۰۲۴

ardabil-sci.ir

مطالب مرتبط