۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ۲۳:۵۴

رنگ موی عروس، امسال چی مٌده؟

 

رنگ موی عروس، امسال چی مٌده؟

رنگ مو در استایل عروس خانم ها نقش بسیار زیادی دارد، از این رو بهتر است رنگ موهای ترند برای عروس خانم ها در سال ۱۴۰۳ را بشناسید و طبق آنها عمل کنید.
رنگ موی عروس جدید روشن و تیرهداشتن یک استایل زیبا در جشن عروسی وابسته به چند عامل مهم است که یکی از آن‌ها انتخاب رنگ موی مناسب می باشد. انتخاب رنگ موی مناسب برای عروس در زیبایی او تأثیر به‌سزایی دارد بنابراین رنگ مویی را انتخاب نمایید که مطابق با رنگ چشم و رنگ پوست شما بوده و سن شما را بیشتر نشان ندهد.

موی مشکی و رنگ های طبیعی

بهترین رنگ مو برای عروس خانم موی مشکی و رنگ طبیعی موهاست،رنگ نکردن مو در مراسم عروسی سبب می شود که سن عروس کمتر به نظر برسد، همچنین رنگ مشکی با لباس سفید عروس تضاد دارد و عروس خانم را زیبا، جذاب و چشمگیر نشان خواهد داد.

رنگ موی مشکی

رنگ های جذاب مو برای عروس

بسیاری از عروس خانم ها به دنبال تغییر فاحشی در روز عروسی شان هستند و رنگ های خاص و متفاوتی را برای رنگ موهایشان انتخاب می کنند، اگر جزو این دسته هستید، رنگ موهای زیر را پیشنهاد می کنیم:

هایلایت موی عروس

تکنیک هایلایت، ایجاد کنتراست در موها به کمک سایه‌های روشن و تیره رنگ مو است که نتیجه آن، خلق افکت‌های خیره کننده است. هایلایت مو تنوع بسیار گسترده‌ای دارد و گستره عظیمی از تکنیک‌های رنگ مو را چون هایلایت نواری یا روبانی، هایلایت فراستد، لایت چانکی، هایلایت سوزنی، بیبی لایت، بالیاژ مو، آمبره، سامبره، فیس فریم و…در بر می‌گیرد.

رنگ موی دودی

رنگ موی دودی برای عروس خانم ها یک رنگ موی مناسب است که در طیف های روشن و تیره وجود دارد و انتخاب آن بستگی به رنگ پوست و سلیقه آنها دارد. شما می توانید همه موهایتان را به این رنگ در آورید و یا آن را به عنوان هایلایت روی موهای مشکی خود پیاده کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. رنگ مو دودی خاکستری برای تمام رنگ‌های پوست مناسب است، پوست‌های سرد می‌توانند از رنگ موی دودی صدفی استفاده کنند و بهترین انتخاب برای پوست گرم نیز ترکیب دودی زیتونی خواهد بود.

رنگ موی بلوند

رنگ مو بلوند یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در بین عروس خانم هایی است که می خواهند تغییرات زیادی را در جشن عروسی تجربه کنند.رنگ بلوند و روشن ممکن است سن را بیشتر نشان دهد، این رنگ مو برای عروس های کم سن و سال و دارای پوست روشن مناسب بوده و برای افراد با پوست تیره خیلی توصیه نمی شود.

رنگ موی بلوند

نکات مهم در انتخاب رنگ مو عروس

برای انتخاب رنگ مو عروس به نکات زیر توجه کنید:

  1. اگر می‌خواهید رنگ مویی را انتخاب کنید که همه شما را تحسین کنند، بهتر است در ابتدا رنگ پوست خود را بشناسید. زیرا اگر رنگ انتخابی برای موها با رنگ پوست شما مطابقت نداشته باشد، چهره‌ی شما غیرطبیعی به نظر می‌رسد.
  2. رنگ‌های قهوه‌ای و بلوند با چشم‌های سبز و آبی خوب به نظر می‌رسند و طبیعتا رنگ‌های متضاد برای چشم‌های تیره مناسب‌تر هستند.
  3. رنگ های فانتری مثل رنگ های سبز، آبی و… گزینه های مناسبی برای رنگ مو عروس نیست زیرا این رنگ ها ظاهر غیر طبیعی دارند.
  4. اگر دوست دارید برای عروسی موهایتان را رنگ کنید این کار را یک مدت قبل از عروسی انجام دهید تا در صورت عدم رضایت بتوانید رنگ موی خود را تغییر دهید.
  5. بهتر است موهایتان را از ریشه رنگ نکنید و با فاصله از ریشه رنگ نمایید تا شینیون شیک تری داشته باشید.

رنگ موی عروس، امسال چی مٌده؟

ardabil-sci.ir

مطالب مرتبط