۲۷ دی ۱۴۰۲ ۱۷:۵۷

زمان پخش سریال جنگجویان کوهستان در شبکه تماشا + خلاصه سریال لینچان

 

زمان پخش سریال جنگجویان کوهستان در شبکه تماشا + خلاصه سریال لینچان

سریال جنگجویان کوهستان به کارگردانی توشیو ماسودا از شبکه تماشا روی آنتن می‌رود. برای اطلاع از خلاصه داستان و ساعت پخش سریال جنگجویان کوهستان با ما همراه شوید.
اگر از علاقه‌مندان سریال‌های قدیمی و ژاپنی هستید، می‌توانید سریال جنگجویان کوهستان را از روزسه‌شنبه (۲۶ دی ماه ۱۴۰۲) از شبکه تماشا دنبال کنید. در ادامه، ساعت پخش سریال جنگجویان کوهستان ، زمان تکرار و خلاصه داستان این مجموعه تلویزیونی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.
بر اساس جدول پخش برنامه‌های شبکه تماشا، زمان پخش سریال جنگجویان کوهستان سه‌شنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۲ هر شب ساعت ۲۰:۰۰ است. اگر در این ساعت موفق به تماشای این مجموعه نشدید، ساعات ۰۲:۰۰، ۰۸:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد که زمان پخش تکرار سریال جنگجویان کوهستان از شبکه تماشا است، می‌توانید آن را دنبال کنید.داستان سریال جنگجویان کوهستان

خلاصهٔ داستان
لین چانگ، فرماندهٔ قدرتمند گارد امپراتوری از سوی کائو چیوی تشنهٔ قدرت به توطئه علیه امپراتور متهم و به مرگ محکوم می‌شود. در هنگام اجرای فرمان، قاضی سونگ کیانگ با غیرقانونی اعلام کردن اعدام حکم به تبعید لین چانگ می‌دهد. در طول راه افراد مختلفی از جمله هو سانیانگ که زنی است در لباس مردان سعی در آزاد کردن او می‌کنند ولی لین چانگ اصرار به اجرای حکم دارد و به تبعیدگاه می‌رود. از سوی دیگر کائو چیو که از دخالت سونگ کیانگ و زنده ماندن لین چانگ خشمگین است و او را سدی در برابر اجرای خواسته‌های پلید خود می‌داند، ابتدا با پاپوش دوختن برای قاضی موجبات زندانی شدن او را فراهم آورده و سپس کسانی را برای کشتن لین چانگ می‌فرستد اما لین چانگ موفق به فرار شده و به محلی کوهستانی و دور افتاده به نام لیانگشان می‌رود. دسترسی به لیانگ‌شان پو عملاً غیرممکن است زیرا گرداگرد آن را مرداب فرا گرفته و پناهگاهی امن را برای فراریان و ناراضیان پدیدآورده است. ساکنان لیانگشان پو که آوازهٔ دلاوری‌های لین چانگ را شنیده‌اند او را به ریاست گروه خود برمی‌گزینند و هم پیمان می‌شوند تا با ظلم و فساد کائو چیو و اطرافیانش مبارزه کنند. به مرور زمان افراد بیشتری از جمله سونگ کیانگ که به کمک لین چانگ و گروهش از زندان رهایی یافته و هو سن‌نیان که اولین و تنها زن پذیرفته شده در گروه می‌باشد به آنان اضافه شده و ۱۰۸ ستاره را تشکیل می‌دهند که قدرت و قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای دارند. زمان مبارزهٔ نهایی با کائو چیو که با تضعیف امپراتور هوئی زونگ از سلسله سونگ سعی در نابود کردن دودمان او و شروع سلسلهٔ کائو را دارد فرا می‌رسد.

شخصیت ها و بازیگران فیلم جنگجویان کوهستان :

لین چان :
لین چان اولین شخصیت و نقش اول سریال جنگجویان کوهستان که بیشتر ما این فیلم را به عنوان او می شناختیم مردی قوی هیکل و یک جوانمرد بزن بهادر که نمی خواست زیر بار ظلم برود . وی متولد ۱۸ فوریه ۱۹۴۰ بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر از کشور ژاپن است.
لین چان
آتسو ناکامورا نام اصلی او بود که در سن ۷۶ سالگی درگذشت او در فیلم های دیگری چون  داستان‌های ارواح  – سانشیرو سوگاتا  – خانم اوجین  – شمشیر نینجا  – ایستگاه بهشت  – شودان-ساسن  – افسانهٔ شیطان  -خاندان اینوگامی  – داستان عاشقانه بازی کرد.

نوستالژی فیلم جنگجویان کوهستان
عکس لینچان
مرحوم بهرام زند مدیریت دوبلاژ فیلم‌ و دوبلور نقش لینچان در این سریال بود( او متولد ۶ شهریور ۱۳۲۸ بود که در سال ۱۳۹۷ در ۱۸ فروردین در گذشت )
مرحوم بهرام زند

کائوچیو؛ ضد قهرمان ظالم

کائوچیو ضد قهرمان قصه که نماد ظلم و ستم بود و مردم را اذیت و شکنجه می داد و به هر بهانه ای اموال مردم را مصادره می کرد و استدلال او در حکومت داری که باید مردم را ترساند

کائوچیوپرویز ربیعی دوبله نقش کائوچیو

پرویز ربیعی

هوسان یانگ

سوچیدا که در نقش هوسان یانگ که در هنگام ساخت سریال ۲۸ سال سن داشت تنها زن ثابت این گروه لیانگ شان پو سریال بود که با سربند سفید با چهره مردانه ای که داشت با دو دست می‌توانست با دو دست شمشیر بزند. ( او در این سریال محبوبیت خاصی داشت )

هوسان یانگ

عکس جوانی و پیری هوسان یانگ

دوبله نقش هوسان یانگ را خانم مینو غزنوی انجام دادند

خانم مینو غزنوی دوبلار نقش هوسان یانگ

دیگر شخصیت های سریال جنگ جویان پرنده که هر کدام محبوبینت خاص خودشان را داشتند

 تای سانگ پرنده،

تای‌سانگ که به پرنده مشهور بود می توانست با گام های بلند چند صد کیلو متر را در یک ساعت بدود

لوتای لیان شامپو

ایساموناگاتو  که در نقش لیان شامپو بازی کرد که یکی نگهبان زندان حاکم بود اما به تدریج جذب گروه لین چان شد و وسط سرش را تراشید تا کسی او را نشناسد.( او روزگاری بازیگری پر کار در ژاپن بود )

دوبلور نقش او مرحوم خسرو شایگان انجام داد

شی چین در جنگجویان کوهستان
شی چین در جنگجویان کوهستان

شی چین اژدها

تینیو مرد کند ذهن که یک کلاه دو شاخ داشت

تینیو در جنگجویان کوهستان
تینیو در جنگجویان کوهستان

زمان پخش سریال جنگجویان کوهستان در شبکه تماشا + خلاصه سریال لینچان

ardabil-sci.ir

مطالب مرتبط