۲۴ آبان ۱۴۰۲ ۰۰:۳۰

عکس خانوادگی جومونگ و همسرش کنار سه قلوهایش

سریال های کره ای همیشه جز سریالهای پرطرفدار هستند یکی از محبوب ترین آنها در کشور ما سریال جومونگ است و بازیگر محبوب این فیلم سانگ ایل گوک در نقش جومونگ است.

مختصر بیوگرافی بازیگر جومونگ و عکسهایش در کنار همسر و فرزندانش

سریال های کره ای جزو محبوب ترین سریال ها در رسانه ملی ما هستند که همچنان پر زور در تلویزیون ما می‌تازند. یکی از پرطرفدارترین سریال های کره ای که چندین بار از تلویزیون پخش شده است، سریال افسانه جومونگ است. سریالی که نه تنها در ایران بلکه در زمان پخشش در کشور سازنده پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی کره جنوبی بود، معروف‌ترین و محبوب‌ترین شخصیت سریال بازیگر نقش اصلی جومونگ، یعنی سانگ ایل گوک است که در ابتدا شخصیتی بذله گو، بی خیال و ‌ضعیف و ترسو بود اما کم کم به یک مرد افسانه‌ای تبدیل شد. در این بخش از چهره ها در این پست به زندگی شخصی این هنرپیشه کره ای پرداخته ایم.

جومونگ

جومونگ

سونگ ایل گوک بازیگر کره جنوبی متولد ۱ اکتبر سال ۱۹۷۱ است. او نوه سیاست مدار کره ای کیم دو هان و جد بزرگش کیم جاو جین آنارشیسم و ژنرال جنبش استقلال کره در طول اوایل دهه ۱۹۰۰ بوده است. مادر او نوه کیم جاو جین و دختر کیم دو هان، خانم کیم اول- دونگ سیاستمدار و بازیگر اسبق کره ای است و عضوی از مجلس ملی کره در ناحیه سونگپا بوده است.

این بازیگر محبوب کره ای در ۱۵ مارس سال ۲۰۰۸ در یک مراسم بسیار خصوصی به سبک سنتی با قاضی شهر بوسان به نام جونگ سونگ یون ازدواج کرد. حاصل این ازدواج سه قلوهای پسر به نام های”مین گوک” ، “دا هان”و “مان سه” می باشد که در ۱۶مارس ۲۰۱۲ در سئول به دنیا آمدند.

سونگ ایل گوک دانش‌آموخته رشته هنرهای نمایشی از دانشگاه چانگ جو در جنوب کره است که در رقابت های ورزش های سه‌گانه بین المللی سئول در سال ۲۰۰۸ شرکت کرد و مشعل المپیک را در سئول در دست گرفت.

ایل گوگ در فشن شو و در عرصه مدلینگ فعال بوده و در سال ۱۳۸۸ هجری شمسی، به ایران دعوت شد و در طول سفر به ایران چندین مصاحبه نیز انجام داد و در برنامه ماه عسل با احسان علیخانی به گفتگو نشست.

سانگ ایل گوک

جالب است بدانید اگر نام سه قلوهای بازیگر کره ای کنار هم نوشته شود به معنای “زندگی طولانی در کره جنوبی” معنی می دهد. سه قلوها در سریال تلویزیونی پدرشان در سال ۲۰۱۶ به نام “جانگ یونگ شیل” نیز حضور داشتند.

سه قلو

سونگ ایل گوک سال ۲۰۱۵ مبتلا به بیماری گلوکوم (آب سیاه) چشم شد و با جراحی و درمان دارویی توانست روند بیماری را کند نماید. امپراتور دریا، سرزمین بادها، جانگ یونگ شیل و… جزو سریال هایی هستند که سونگ ایل گوک در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

بازیگر جومونگ

عکس خانوادگی جومونگ و همسرش کنار سه قلوهایش

ardabil-sci.ir

مطالب مرتبط