۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۰:۳۰

تغییر قیافه محسن ابراهیم زاده بخاطر شغلش + عکس

محسن ابراهیم‌زاده خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرای سبک پاپ را این روزها با تغییر چهره ایی جذاب و متفاوت به سبک و حال و هوای دهه شصت میبینیم.

محسن ابراهیم زاده با چهره جالب و گریم دهه شصتی

محسن ابراهیم زاده خواننده و آهنگساز کشورمان در فضای مجازی از تیزر موزیک ویدئوی «لیلی» رونمایی کرد، بعد از انتشار این تیزر گریم متفاوت آقای خواننده و شباهت او به یکی از بازیگران سوژه کاربران و بسیار خبرساز شد و توجه علاقمندان موسیقی را به خود جلب کرد.در ادامه این بخش از عکس گریم شده محسن ابراهیم زاده را مشاهده می کنید. به نظر شما عکس خواننده موسیقی پاپ کشورمان شبیه کدام بازیگر است؟

محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده با گریم

بسیاری از کاربران فضای مجازی بعد از انتشار تیزر موزیک ویدیو لیلی محسن ابراهیم زاده، عنوان داشته اند که گریم این خواننده شباهت فراوانی به کاراکتر فیلم پرفروش فسیل دارد، این روزها نه تنها گریم ها و داستان فیلم های سینمایی به سمت اوایل انقلاب و دهه شصت رفته بلکه در موسیقی نیز رجوع به داستان‌های دهه‌های پیش در دستور کار خوانندگان قرار گرفته و نه تنها محسن ابراهیم زاده در موزیک ویدیو خود را شبیه کاراکترهای فیلم فارسی های دهه 40 و 50 سینما نموده بلکه علیرضا طلیسچی با تک آهنگ پاقدم به سبک و سیاق ترانه‌های باصطلاح «شش و هشتی» دهه‌های پیش توجه علاقمندان موسیقی را به خود جلب کرده است.

مختصر بیوگرافی محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم‌زاده خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرای سبک پاپ متولد 17 شهریور 1366 است. او در سن 14 سالگی قاری قرآن بوده و به تدریج وارد عرصه موسیقی شد. لیلی، شب‌های دیوونگی، دلم ازت شکسته، تب عشق، میشی فداش، طاقچه بالا، برداشت رفت، دونه دونه، عاشق شدن، بی‌قرارم، چقدر زود، گرداب، و… از مشهورترین آثار موسیقیایی این خواننده می باشند.

محسن ابراهیم زاده

تغییر قیافه محسن ابراهیم زاده بخاطر شغلش + عکس

ardabil-sci.ir

مطالب مرتبط