گشایش نمایشگاه کار مبتنی بر نیازهای فناورانه در اردبیل

نمایشگاه معرفی کارهای مبتنی بر فناوری همزمان با نخستین رویداد ارایه نیازهای فناورانه اولویت‌دار با حضور شرکت‌های فعال دانش بنیان در اردبیل گشایش یافت.

گشایش نمایشگاه کار مبتنی بر نیازهای فناورانه در اردبیلبه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل،  رئیس مرکز رشد واحد‌های فناور دانشگاه محقق اردبیلی در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: از ۱۲۰ نفر از صاحبان ایده دانش بنیان ثبت نام کننده ۴۵ تیم یا شرکت در نمایشگاه حضور یافته اند تا آخرین تولیدات و محصولات خود را در محور‌های صنعت و کشاورزی، پتروشیمی و شیمیایی، برق و الکترونیک، فناوری‌های زیستی، آی تی و شبکه و مخابرات و سلامت و تجهیزات پزشکی به مدت دو روز در این نمایشگاه به نمایش بگذارند.

گشایش نمایشگاه کار مبتنی بر نیازهای فناورانه در اردبیلدبیر معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اردبیل هم در نشست نخستین رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه اولویت دار گفت: باید ایده‌های مناسب در کنار حوزه‌های صنعت و اقتصاد، برای حوزه‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی نیز تعریف و پیگیری شود تا اعتبارات و بودجه‌ها در مسیر علمی و نتیجه بخش صرف شود.

عباسپور رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل نیز گفت: ۴۲ شرکت دانش بنیان در استان فعالیت دارد و در مجموع ۲۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای شرکت‌های دانش بنیان استان اردبیل اختصاص یافته است.

 

انتهای پیام/م

گشایش نمایشگاه کار مبتنی بر نیازهای فناورانه در اردبیل

ardabil-sci.ir
اردبیل دکتر
ardabil | اخبار اردبیل | اردبیل | نمایشگاه | نمایشگاه اردبیل |

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *