۲۲ بهمن شاخص اقتدار ، امنیت و مردمی بودن نظام اسلامی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: ۲۲ بهمن همیشه شاخصه اقتدار ، امنیت و مردمی بودن نظام و وحدت ملت است.

۲۲ بهمن شاخص اقتدار ، امنیت و مردمی بودن نظام اسلامیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل، آیت الله عاملی در خطبه های امروز نماز جمعه در مصلی اردبیل، ۲۲ بهمن امسال را مهمتر از هر سال توصیف کرد و افزود: هدف دشمنان سست کردن اراده مردم و تنزل مسئولان از اصول است هر وقت این دو عنصر قوی‌تر شده آنها عقب نشینی کرده‌اند.
وی ادامه داد: در روزهای اخیر اسرائیل ، با دستور آمریکا ایران را تهدید می کند ما جواب این تهدیدات را در ۲۲ بهمن خواهیم داد و با مقاومت و حضور ملت ما فشار حداکثری آمریکا به تعبیر مقام معظم رهبری به روسیاهی حداکثری آمریکا منتهی خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در استان در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از رفتار تبعیض آمیز برخی کشورها از جمله برخی کشورهای عربی در مواجهه با زلزله ترکیه و سوریه گفت: برخی کشورها حاضر به مساعدت سوری‌ها نشدند و از این تبعیض و معیار دوگانه معلوم می‌شود آنها بشریت را درجه‌بندی کرده‌اند.
خطیب جمعه اردبیل افزود: بانک جهانی به خاطر این زلزله نزدیک به ۲ میلیارد دلار به ترکیه کمک کرد، اما دلاری به سوریه کمک نکرد و این یعنی انسانیت در غرب مرده است.
وی از دولت و مردم برای امداد رسانی به زلزله زدگان در ترکیه و سوریه قدردانی کرد.
امام جمعه اردبیل در ادامه با بیان اینکه برادری ما با ملت جمهوری آذربایجان ناگسستنی است اظهار داشت: اهالی مکرّم کشور آذربایجان این هفته در پیام ها و تماس های مکرر با بنده تاکید داشتند که به ملت ایران بگویید مبادا اهانت هایی را که اخیراً در آذربایجان صورت گرفت، به حساب ملت آذربایجان بگذارند.
آیت الله عاملی ادامه داد: به ملت آذربایجان عرض می‌کنم وحدت ما و شما با تلاش هیچ بیگانه ای قابل زوال نیست. ما در طول تاریخ با شما بودیم و از تمامیت ارضی شما در مجامع بین‌المللی دفاع کرده ایم ، به ایران ستیزان بگویید فقط یک مورد پیدا کنید که در طول جنگ قره باغ ایران به نفع تمامیت ارضی آذربایجان رای نداده باشد. ایران کشور بسیار بزرگی است و حق همسایگی خود را ادا می کند.

انتهای پیام/م

۲۲ بهمن شاخص اقتدار ، امنیت و مردمی بودن نظام اسلامی

ardabil-sci.ir
اردبیل دکتر
ardabil | اخبار اردبیل | اردبیل | راهپیمایی 22 بهمن | نماز جمعه اردبیل |

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *