سرگرمی 20 مهر 1401 187
موجود نامیرا
این دنیا پر از شگفتی های خارق العاده است که بسیار تعجب برانگیز هستند یکی از این شگفتی ها موجودی عجیب است که طولانی ترین عمر دنیا را دارد زیرا هرگز نمی میرد.

با ارزش ترین پول دنیا

با ارزش ترین پول دنیا در سال ۲۰۲۲ اعلام شد

تاریخ انتشار : ۱۸ مرداد ۱۴۰۱زمان مطالعه : ۳ دقیقه
ارزش پول هر کشور در بازار های جهانی تاثیر چشمگیری در اقتصاد آن کشور دارد، شناخت قوی ترین و با ارزش ترین پول های دنیا به انتخاب شما برای سرمایه گذاری کمک میکند.

کیک تولد

hbd چیه که باکلاس ها رو کیک تولدشون مینویسن؟

تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۴۰۱زمان مطالعه : ۱ دقیقه
معمولا تولد ها با یک کیک جشن گرفته می شود. عبارت های مختلفی روی این کیک ها می نویسند یکی از عجیب ترین آنها hbd است که خیلی ها معنایش را نمی دانند.

هواپیما

قسمت مخفی هواپیما که چیزی در موردش نمیدونید

زمان مطالعه : ۳ دقیقه
اکثر انسان ها حداقل یکبار سوار هواپیما شده اند. اما داخل کابین هواپیما قسمت هایی وجود دارد که به راحتی بیشتر مسافر کمک می کند و ممکن است شما آنهارا نشناسید.

کشورهای خارجی

خارج از ایران این حرکت دست، یه علامت خیلی زشته

تاریخ انتشار : ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱زمان مطالعه : ۵ دقیقه
هر کشور حرکات دست را به طور اختصاصی معنی و علامت گذاری میکند که در برخی از آن ها نشانه توهین است. اطلاع از این علامت ها جالب خواهد بود.

دعای روز دوم ماه رمضان

دعای روز دوم ماه مبارک رمضان

زمان مطالعه : ۲ دقیقه
خواندن دعا در ماه مبارک رمضان فواید بسیاری دارد، متن و ترجمه دعای روز دوم ماه رمضان به همراه تفسیر آن را می توانید بخوانید.

داخل کیسه کانگورو چه جور جاییه؟

زمان مطالعه : ۲ دقیقه
کیسه کانگورو از ویژگی های جالب این حیوان است و البته دنیایی شگفت انگیزی داخل این کسیه وجود دارد که آشنایی با آن جذاب خواهد بود.

پول خرج کردن

متولدین کدوم ماه استاد پول خرج کردنن؟

زمان مطالعه : ۴ دقیقه
مهارت پول خرج کردن یا مدیریت پول برای زندگی امری ضروری است که این استعداد در متولدین برخی ماه ها بسیاری دیده میشود .شما متولد چه ماهی هستید؟

پرچم کشور ها

معنی هرکدوم از رنگ پرچم ها چیه؟

زمان مطالعه : ۴ دقیقه
پرچم ها اولین نماد هر کشور در جهان هستند، همچنین رنگ ها و سمبل ها در پرچم معانی خاصی دارند که نشان دهنده ی ویژگی و باور های کشور است.

غذای متولدین هر ماه

سلیقه غذایی ماه تولد همسرت رو بشناس

تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۴۰۰زمان مطالعه : ۷ دقیقه
سلیقه ی غذایی افرادی که در یک ماه خاص متولد شده اند یکسان است همچنین با آشنا بودن و درست کردن غذای مورد علاقه ی همسرتان میتوانید او را خوشحال کنید.

خوش سفر

متولدین کدوم ماه خوش سفرتر و خوش گذرون ترن؟

زمان مطالعه : ۴ دقیقه
خوش سفر بودن ضروری ترین خصوصیات است که باعث لذت بخش شدن مسافرت میشود این ویژگی در متولدین برخی ماه ها به شدت وجود دارد و در برخی دیگر دیده نمیشود.

خوش شانسی

متولدین کدوم ماه خوش شانس ترن؟

زمان مطالعه : ۳ دقیقه
شانس و اقبال موضوعی است که برخی به شدت به آن اعتقاد دارند و نکته ی جالب وجود رابطه بین ماه تولد افراد و شانس در زندگیشان است.شما متولد چه ماهی هستید؟

رنگ شانس

میدونی رنگ شانس ماه تولدت چیه؟

زمان مطالعه : ۵ دقیقه
رنگ ها انرژی مثبت و خاصی بر زندگی افراد دارند و هر ماه تولد رنگ شانسی دارد که بر زندگی افراد متولد آن ماه تاثیر زیادی میگذارد. رنگ شانس ماه شما چیست؟

افراد نامرتب

متولدین کدوم ماه شلخته ترن؟

زمان مطالعه : ۳ دقیقه
شلختگی یکی از خصوصیات ناپسندیده در بین افراد است و در برخی مواقع با ماه تولد افراد در رابطه است .افراد نامرتب در ماه یکسانی متولد شده اند.

شب یلدا امسال

امسال شب یلدا چند ساعت و چند دقیقه است؟

زمان مطالعه : ۴ دقیقه
شب یلدا بلندترین شب سال است و در این شب فصل زمستان نیز آغاز می شود. اما آیا می دانید شب یلدا امسال چقدر طولانی تر است و در چه روزیست؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *