اخبار 24 تیر 1401 224

آغاز عملیات اجرایی نخستین هتل پنج ستاره در اردبیل

استاندار اردبیل گفت: عملیات خاکبرداری زمین هتل پنج ستاره در حاشیه دریاچه شورابیل به اتمام رسیده و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، اکبر بهنام‌جو، استاندار اردبیل در بازدید از محل احداث پروژه هتل پنج‌ستاره در شورابیل گفت: از مهمترین اولویت‌ها در راستای توسعه استان به ویژه در بخش گردشگری جذب سرمایه‌گذار بوده و تلاش لازم در این زمینه انجام می‌شود.

او حضور سرمایه‌گذاران در استان را مهم دانست و افزود: با توجه به ظرفیت‌های استان در بخش گردشگری و حضور گردشگران مختلف داخلی و خارجی در استان، جذب سرمایه‌گذار می‌تواند زمینه را برای ارتقای زیرساخت‌های گردشگری فراهم آورد.

استاندار اردبیل با اشاره به ضررت احداث هتل پنج‌ستاره در اردبیل گفت: احداث هتل پنج‌ستاره در اردبیل باعث جهش اقتصادی و رونق تمام اقشار خواهد شد که تلاش و جدیت بر حمایت از سرمایه‌گذار این طرح در راستای تسریع در عملیات اجرایی پروژه است.

نادر فلاحی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این بازدید با تشریح پروژه و اقدامات انجام شده برای آن بیان کرد: این اداره کل همکاری و مشارکت لازم با سرمایه‌گذاران را برای رونق بخش گردشگری استان انجام می‌دهد.

او هتل پنج‌ستاره را از نیازمندی‌های استان اردبیل برای رونق گردشگری خارجی برشمرد و افزود: با بهره‌برداری از این هتل می‌توانیم شاهد برگزاری رویداد‌های بین‌المللی در استان و میزبانی از گردشگران و میهمانان خارجی در این هتل باشیم.

آغاز عملیات اجرایی نخستین هتل پنج ستاره در اردبیل

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.