چگونه با خوب و بدهای همسرتان یک زوج خوشحال باشید

اگر به دنبال یک زندگی خوب هستید و میخواهید یک زوج خوشحال باشید باید در کنار همسرتان با شرایط خوب و بد خودتان را وفق دهید.
تغییر دادن مردان

تغییر دادن مردان چگونه ممکن میشود؟


براستی چرا بسیاری از زنان در تلاش برای تغییر مردان ناکام می مانند؟ آیا مقاومت شوهران در برابر تغییرات مورد نظر زنان، نشانه این است که آنها زن خود را دوست ندارند؟
تمیزکاری های روزانه

ترفندهایی ساده برای تمیزکاری های روزانه منزل


بی شک همه ی شما با نکات و جزییات خانه داری تا حدودی آشنایی دارید اما اگر دوست دارید در امر خانه داری حرفه ای تر عمل کنید با ترفندهایی ساده برای تمیزکاری های روزانه منزل بیشتر آشنا شوید.
خانه

پاکسازی هوای خانه با مواد غیر شیمیایی


انسان ها بیشتر زمان خود را در داخل منزل سپری می کنند، به همین دلیل باید به فکر پاک سازی هوای داخل منزل باشید . آیا با روشهای پاکسازی هوای خانه با مواد غیر شیمیایی آشنایی دارید؟
تنگ شدن گلدان

ترفندی برای فهمیدن تنگ شدن جای گل در گلدان


گیاهانی که برای مدت طولانی در یک گلدان می باشند، ریشه های خود را به طور کامل در حالتی فشرده و تنگ در فضای گلدان می گسترانند. در این حالت تنگی گلدان یا تنگی ریشه تفاق می افتد.
صحبت با نوجوانان

بهترین روش صحبت کردن با نوجوانان


صحبت با نوجوانان مهارتی قابل یادگیری است و والدین به راحتی می توانند با کمک گرفتن از تدابیر زیر گفت و گویی بهینه و ثمر بخش با نوجوان شان داشته باشند.
ارتباط با داماد

مهارت های ارتباطی مناسب با داماد


برای اینکه روابط خوبی با داماد تان داشته باشید باید نکاتی را در رفتار خود رعایت کنید که اهمیت بسیاری دارند. دانستن فوت و فن هایی برای تثبیت خود می تواند مدیریت روابط شما را با دامادتان بهبود ببخشد.