مواد غذایی که باعث سردرد می شوند

خیلی وقت ها پیش می آید با خوردن بستنی یا آب یخ سردرد های شدید ناگهانی رخ می دهد که برخی دیگر از مواد غذایی نیز باعث این عمل می شوند.
چای ماتچا

چرا باید چای ماتچا را بنوشیم و خواص بی نظیر آن


چای ماتچا یک تغییر بزرگ در زندگی عاشقان چای به حساب می آید. از آنجایی که چای ماتچا در آب جوش مانند چای های دیگر نیست،بسیاری از مواد مغذی را که به طور طبیعی داخل برگ های خود دارد،حفظ میکند.
درمان سرفه

21 روش خانگی برای درمان قطعی سرفه


همه ی ما برای “درمان سرفه” داروهای ضد سرفه مصرف می کنیم اما گاهی مواد ساده ای در آشپزخانه و داروهای بدون نسخه می توانند برای درمان به ما کمک کنند.
فشار چشم

علت های بالا رفتن فشار چشم و درمان سریع فشار چشم


کار کردن در نور کم و بی خوابی در دراز مدت بر روی عملکرد چشم ها تأثیرات منفی و مخربی خواهد گذاشت. از مهم ترین اثرات آن می توان به “فشار چشم”، عدم تمرکز، سر درد و درد در نواحی شانه، کمر و گردن اشاره کرد.
لخته خون

لخته شدن خون و عوامل بسیار خطرناک آن


ترومبوز ورید عمقی که به اختصار DVT نامیده می شود، لخته خونی است که معمولا در ساق پا و یا ران ایجاد می شود و در بعضی موارد می تواند زندگی فرد را تهدید کند.
بیماری تیفوس

بیماری تیفوس چیست و به چه دلیل رخ می دهد


تیفوس یک بیماری عفونی است که بین انسان ها و حیوانات مشترک می باشد و امکان سرایت به فردی را ندارد، تیفوس از طریق موش و شپش به انسان منتقل می شود و اکثرا در مناطقی که بهداشتی نیستند این بیماری شایع می باشد.
دوش آب سرد

5 مزیت شگفت انگیز دوش آب سرد


دوش آب سرد نه تنها در یک روز گرم بدن را خنک می کند، بلکه سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد، از آسیب های پس از ورزش پیش گیری می کند و باعث تقویت بدن و سلامتی پوست و مو می شود.