زیبا شدن داماد ، داماد خوش تیپ

برای زیبا و جذاب تر شدن آقا داماد در روز عروسی نکات ریزی درباره مدل مو, ریش و ... وجود دارد که به شما در ادامه میگوییم.

زیباتر شدن داماد در روز عروسی

شاید شما هم دیده باشید در برخی از جشن های عروسی آقا داماد حسابی تغییر کرده اما نه تغییری مثبت و جذاب بلکه با انتخاب های اشتباهی که داشته زشت شده است.

تغییر در مدل مو, ریش و ابرو خوب است اما در صورتی که این تغییرات به چهره شما بیاید, اگر میدانید فقط مدل مو و ریش خودتان به چهر تان می آید پس تغییرش ندهید.

زیبا شدن داماد

رازهای زیباتر شدن داماد

برداشتن ابرو ممنوع!

برداشتن ابرو اشتباه ترین کاری است که برخی از داماد های ایرانی برای روز عروسی آن را انجام میدهند, هیچ چیز جذاب تر از ظاهری مردانه نیست. اگر ابروهای نامرتب و بلندی دارید میتوانید از آرایشگر بخواهید با قیچی آن ها را مرتب کند اما اصلا به برداشتن ابرو و خط انداختن زیر آن ها فکر هم نکنید بالاخره ابروهای شما و ابروهای عروس باید یک فرقی با هم داشته باشند.

مدل ریش تان را تغییر ندهید

وقتی مطمئن هستید که ته ریش به شما می آید یا اگر میدانید به فرم صورت تان ریش بلند می آید هیچ نیازی به تغییر مدل ریش در روز عروسی ندارید, اگر آرایشگرتان خواست شما را برای تغییر مدل ریش تان راضی کند تصمیم تان را عوض نکنید.

اگر میدانید هفت تیغ کردن صورت اصلا به شما نمی آید و چهره تان را زشت میکند پس روز عروسی هم این اصل تغییر نمیکند و شما با هفت تیغ کردن چهره ای نازیبا خواهید داشت.

زیبا شدن داماد

انتخاب مدل مو و ریش داماد

کم پشتی موها را چه کنیم؟

اگر موهایتان کم پشت است یا جلوی سرتان موهایش ریخته است آرایشگر میتواند با مهارت های خاص خود و پودرهای مخصوص این ایرادات را مخفی کند, اینگونه در عکس های عروسی با چهره ای زیباتر میدرخشید.

مدل موهای داماد

اگر آرایشگر مدل موهایتان را تغییر داد و حس کردید این مدل مو به شما نمی آید سریع مخالفت تان را اعلام کنید و از او مدل مویی دیگر درخواست کنید. هرچه مدل موی شما ساده تر باشد بهتر است, ریسک نکنید و سمت مدل موهای عجیب و جدید نروید.

نکاتی برای زیباتر شدن آقا داماد + عکس