۲۹ دی ۱۴۰۲ ۰۹:۰۰

آخرین وضعیت امین حیایی بعد از حادثه پیست اسکی+ عکس امین حیایی

 

آخرین وضعیت امین حیایی بعد از حادثه پیست اسکی+ عکس امین حیایی

روزبه معینی عکسی از امین حیایی درحالی نامساعد به اشتراک گذاشت و از اتفاق تلخی که برای این بازیگر افتاده است خبر داد.

حادثه امین حیایی را راهی بیمارستان کرد

با انتشار خبری از بستری شدن امین حیایی در رسانه های کشور،شایعات زیادی برای این بازیگر مطرح کشورمان به راه افتاد و بسیاری از طرفداران آقای بازیگر را نگران نمود. در پی انتشار این اخبار اشتباه و ضد و نقیض، روزبه معینی بازیگر سریال آقازاده در قالب یک استوری خبر از وضعیت امین حیایی داد و اهالی رسانه را از نگرانی درآورد.

روزبه معینی بازیگر سینما و تلویزیون که رابطه بسیار خوبی با امین حیایی بازیگر اخراجی ها دارد و پس از سال‌ ها فعالیت در عرصه هنر و بازیگری، مدیر برنامه‌های داور عصر جدید نیز شده است، بعد از انتشار خبر حادثه برای امین حیایی و بستری شدنش در بیمارستان و انتشار خبرهای کذب در مورد علت حادثه و وخیم بودن حال این بازیگر واکنش نشان داد و در یک استوری با انتشار تصویر امین حیایی در بیمارستان نوشت:

«دوستان عزیز و اهالی رسانه خیلی ممنون از پیگیری‌هاتون، خبرهای اشتباه و ضد نقیضی در رابطه با آقای امین حیایی منتشر شده ، ایشان در پیست اسکی دچار سانحه شدن و دست چپ ایشان شکسته وحال عمومی ایشان‌خوب است. ممنون از همه عزیزان که پیگیری کردند.»

امین حیایی

شکستن دست امین حیایی در پیست اسکی

امین حیایی بازیگر 63 ساله سینمای ایران که در حال حاضر فیلم هاوایی با نقش آفرینی او روی پرده سینما قرار دارد، دچار سانحه شد. استایل ورزشکاری و خوش فرم امین حیایی همواره مورد توجه مخاطبان بوده است. او در سال 1379 با نیلوفر خوش خلق بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرده اسـت.در مورد جدایی او از همسر دومش خبرهایی شنیده می شود که تا کنون واکنش این بازیگر را در پی نداشته است. این بازیگر یک پسر به نام دارا از ازدواج اول خود دارد که او هم بازیگر است. حیایی در آثار فراوانی نقش آفرینی نموده است که معروف ترین آنها عبارتند از کوکتل مولوتف، اخراجی ها،ساخت ایران، قاتل و وحشی، آقازاده، همسایه ها، سریال شمش العماره، کلاه پهلوی، شب، برف آخرو…. او در کنار بازیگری، در عرصه موسیقی نیز چند قطعه ای خوانده و در نواختن گیتار نیز دستی دارد.

آخرین وضعیت امین حیایی بعد از حادثه پیست اسکی+ عکس امین حیایی

ardabil-sci.ir

مطالب مرتبط