۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۰:۱۴

بازیگر نقش کودکی آخناتون ، الان چه شکلیه؟ + عکس

شاید برایتان جالب باشد که چهره جدید بازیگران سریال یوسف پیامبر را بعد از گذشت سالها مشاهده کنید، ما برای شما عکس های بازیگر نقش کودکی آخناتون را آماده کرده ایم.

بازیگر نقش کودکی آخناتون کیست؟

بازپخش سریال یوسف پیامبر و دوباره دیده شدن برخی نقش ها که آن زمان هم برای مخاطب جذابیت داشت، دلیلی شده تا مشتاق به دیدن چهره بازیگرانی شویم که در این فیلم نقش کودک را برعهده داشتند و حالا جزو بازیگران جوان هستند؛ مثل نقش کودکی آخناتون که چهره فعلی این بازیگر را در این بخش از مشاهده می کنید.

یونس غزالی

آخناتون

بازیگر نقش کودکی آخناتون یونس غزالی

نقش یونس غزالی در یوسف پیامبر

بازیگر نقش کودکی آخناتون، یونس غزالی برادر عباس غزالی بود که بیشتر او را با بازی در سریال وضعیت سفید می شناسند و شاید کمتر کسی بداند، بازیگری که کاراکتر مثبت دوران کودکی پادشاه یوسف پیامبر را برعهده داشت، یونس غزالی بوده.

مختصر بیوگرافی یونس غزالی برادر عباس غزالی

یونس غزالی بازیگر، در تاریخ 26 شهریور سال 1370 در تهران متولد شد. یونس غزالی برادر عباس غزالی بازیگر، از همان دوران کودکی علاقه خود به هنر بازیگری‌ را در کنار خانواده و همراه برادر بزرگ‌ترش عباس، آغاز کرد و در چند تله‌فیلم به نقش آفرینی پرداخت.

عباس غزالی

یونس غزالی بازیگر نقش اخناتون در کنار برادرش عباس غزالی

به عنوان نقطه شروع شهرت، یونس غزالی در سال 1386 و با بازی در فیلم در میان ابرها و حضور در کنار الناز شاکردوست، استعدادش را نشان داد و بعدتر به عنوان بازیگر نقش امیرمحمد در وضعیت سفید خوش درخشید و معروف شد که در این سریال هم با برادرش عباس همراه بود.

بازیگر نقش کودکی آخناتون ، الان چه شکلیه؟ + عکس

ardabil-sci.ir

مطالب مرتبط